Парціальний тиск водяної пари становить 1,5 кПа, риск насиченої пари за тієї ж самої температури 2кПа. Яка відносна вологість повітря?
- 10.08.2018 20:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
φ = p*100% / po
φ = 1,5*100% / 2 = 75%
- 11.08.2018 11:58