Маса металевого бруска розмірами 15 х 10 х 10 см дорівнює 10,2 кг. Визначити густину металу
- 04.04.2018 23:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
V= 15*10*10 = 1500
p= m/v=10,2/1500= 0.0068 кг/см^3 =
=6800кг/м^3
не знаю в чем вам ответ нужно дать
- 05.04.2018 08:49