Визначте, яку роботу виконає двигун за 25 хв, якщо при напрузі 220в сила струму в електродвигуні 2.25А , а ККД його 80 %
- 05.05.2017 19:14
- Физика
Ответы и объяснения 1
2)Робота, якщо б ккд дорівнював 100%, A=P*t=275*(25*60)=412500
3) 412500* 0.8=330000=330 кДж-робота з урахуванням ККД
- 06.05.2017 11:55