Визначити тиск діючий на тіло масою 4 кг якщо площа опори 0.02м²
- 15.07.2018 04:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
m - 4кг
S - 0,02 м2
p - ?
Решение:
F = mg = 4кг*9,8Н/кг = 40 Н
p = F/S = 40Н/0,02м2 = 2000 Па = 2 кПа
Ответ: тиск равен 2 кПа.
- 16.07.2018 07:21