Скільки часу нагріватиметься 4 кг води від 25*С до кіпіння в чайнику, потужністю 500Вт і ККД 75%
- 01.08.2018 16:49
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=cmΔt=4200*4*75=1260000 Дж.
P=A/t=Q/t, t=Q/P=1260000/500=2520 сек.
Ответ: 2520 сек.
- 02.08.2018 11:50