Підйомний кран з двигуном потужністю 6 кВт піднімає вантаж масою 6 т на висоту 8м за 1хв 38с. Який ККД установки ?СССРООЧНОО
- 26.08.2017 05:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=6 т=6000 кг
h=8 м
t=1 хв 38 с=98 с
n=?
n=A/W=mgh/Nt=6000 кг * 9,8 Н/кг * 8 м / 6000 Вт / 98 с=470400 Дж / 588000 Дж=0,8=80%.
- 28.08.2017 00:38