ККД ідеальної теплової машини 40%. Яку температуру має нагрівник,якщо температура охолоджувача 300 К.
- 20.01.2018 20:23
- Физика
Ответы и объяснения 1
T2=T1*(1-кпд)
T1=T2/(1-кпд)=300/(1-0,4)=500 К
- 21.01.2018 14:24