Потенціальна енергія кульки на висоті 150 см дорінює 6Дж. Визначте масу кульки .
- 21.03.2018 07:35
- Физика
Ответы и объяснения 1
h = 150 см 1,5 м
Ep = 6 Дж
___________
m - ?
Из формулы
Ep = m·g·h
m = Ep / (g·h) = 6 / (10·1,5) = 0,4 кг
- 22.03.2018 12:41