Знайти концентрацію молекул кисню який має масу 10г та займає об'єм 5 літрів
- 03.01.2018 07:43
- Физика
Ответы и объяснения 2
n=N/V
N=m/m0=m*Na/M
n=m*Na/M*V=10*10^-3*6*10^23/32*10^-3*5*10^-3=3,75*10^25 м-3
- 05.01.2018 12:43