Потенціальна енергія кульки на висоті 1,5 м дорівнює 6 Дж. Визначте масу кульки
- 16.09.2018 16:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ep = 6 Дж
h = 1,5 м
______
m - ?
Потенциальная энергия:
Ep = m·g·h
Отсюда:
m = Ep / (g·h) = 6 / (10·1,5) = 0,4 кг или 400 грамм
- 17.09.2018 23:31