Задача з фізики . Допоможіть будь ласка .
Сосновая колода об'ємом 0,2 м кубічних плаває на поверхні води . Яку силу треба прикласти до колоди , щоб її повністю занурити у воду ?
Допоможіть , дуже потрібно
- 09.05.2017 18:41
- Физика
Ответы и объяснения 2
F - ? | F = m * g;
------------------------------------ m = Густина (ро) * V (об'єм)
V - 0,2м | m = 520 * 0,2 = 104 кг
Густина сосни = 520 кг/м³| F = 104 * 10 = 1040 (Н)
g = 10 H/кг |Відповідь: 1040 Н
- 01.01.1970 00:00
- 01.01.1970 00:00