У холодильник, який споживає 200 Вт, помістили воду масою 2 кг за температури 20 ℃. Через півгодини уся вода перетворилась на лід. Яка кількість теплоти при цьому передалась кімнаті і який холодильний коефіцієнт механізму?
- 21.05.2018 10:11
- Физика
Ответы и объяснения 1
Работа тока A=IUt=Pt А=200•1800=360000 Дж
Вода остынет до нуля, потом кристаллизуется, значит
Q=mc∆t + mλ=2•4200•20+2•330000= 828000 Дж
η=Q/A=828000/360000=2,3
η=230% (!)
- 22.05.2018 21:58