Пожалуйста срочно надо дам 35 балов
Літак масою 5 тон для зльоту повинен мати швидкість 540 км/год і довжину розбігу 600м. Яку роботу виконав двигун літака? Вважати, що під час розгону літак рухається рівноприскорено, а коефіцієнт опору 0,2. dashaptashko
- 12.04.2017 13:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
a=V/t=150 м/с/4с=37,5 м/с²
Fсуммарная=Fтяг-Fсопр=ma-M*ma=5000кг*37,5 м/с²-0,2*5000кг*37,5 м/с²=
150 000 Н
A=FS=150 000H*600 м=9*10⁷ Дж=90 мДж
- 13.04.2017 10:48