Знайти масу, імпульс та енергію фотона світла довжиною хвилі 450 нм
- 24.04.2018 05:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=E/c^2=4,4*10^-19/9*10^16=0,49*10^-35 кг
p=m*c=0,49*10^-35*3*10^8=1,47*10^-27 кг*м/с
- 25.04.2018 19:18