При рівноприскореному прямолінійному русі швидкість катера збільшилась за 10 з від 5 м/с до 9 м/с.Який шлях пройдено катером за цей час
- 06.08.2018 06:01
- Физика
Ответы и объяснения 1
Путь с момента ускорения s=a*t²/2= 0.4*100/2= 200м
- 07.08.2018 15:29