На столі стоїть суцільний мідний куб, якою є мас куба якщо він створює на стіл тиск 8000 па
- 12.06.2018 17:05
- Физика
Ответы и объяснения 2
h=p(тиск)* :p(густина)*g
h= 8000:8900~=0,1м
v= h*3=0,001м
p(густина)=m:v
m=p*v=8900*0,001=8,9кг
Відповідь: маса куба дорівнює 8,9 кг
- 14.06.2018 03:13