2. Визначте період піврозпаду радіоактивного елемента, якщо через 1,2 с після початку спостереження кількість атомів, що розпалися в ньому, становить 75% від початкової.
- 06.09.2018 03:51
- Физика
Ответы и объяснения 1
Значить що залишилось 25% тобто N*0.25=N/4=N/2^2
Значить
t/T=2; T=t/2=1,2/2=0,6 c
- 07.09.2018 10:21