Гравець в керлінг ковзає з ігровим каменем по льоді зі швидкістю 4 м/с. В деякий момент він акуратро штовхає камінь в напрямку свого руху. Швидкість каменю при цьому зростає до 6 м/с. Маса каменю 20 кг. а гравця 80 кг. Яка швидкість гравця після поштовху?
- 27.10.2017 19:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
м маса каменю; в2 6м/с
(М+м)в=(80+20)4=400
400=м*в2+М*ВР
400=20*6+80*ВР
ВР=(400-120)/80= 3,5
- 28.10.2017 06:52