Три резистори опорами 3 Ом, 4 Ом, 3 Ом з'єднані послідовно. Амперметр, вімкнений в коло, показує струм 4 А. Визначити опір кола і напругу на кожному з резисторів.
- 22.04.2017 18:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
При последовательном Rсумм=3+4+3=10 Ом.
Напряжения по формуле: U1=4*3=12 В; U2=4*4=16; U3=12В
- 23.04.2017 00:38