Яку максимальну підйомну силу має пліт, зроблений з 10 колод об'ємом 0,6 м3( кубічний) кожна,якщо густина дерева 700 кг/м3 (кубічний)
- 11.07.2018 09:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
P = m * g
m - масса g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
m = p * V
p - плотность ( 700 кг / м3 )V - объём ( 0,6 м3 * 10 = 6 м3 )
m = 700 * 6 = 4200 кг
Q = 4200 * 10 = 42000 Ч
FA = p * g * V
p = 1000 кг / м3g = 10 H / кг V = 6 м3
FA = 1000 * 10 * 6 = 60000 Ч
F = 60000 - 42000 = 18000 H = 18 кН
- 12.07.2018 03:21