Хлопчик кидає м‘яч горизонтально з вікна , що розташоване на висоті 45м . Початкова швидкість руху м‘яча дорівнює 10м/с. Скільки часу він летітиме до землі?На якій відстані від стіни впаде?Визначте модуль переміщення м‘яча. ?
- 14.05.2017 17:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
h = 45 м,
Vx = 10 м/с,
-----------------
t, L, |L| -?
Время падения h = √(2h/g) = √(2*45/10) = √9 = 3 с.
Расстояние от стены до точки падения L = Vx*t = 10*3 = 30 м.
Модуль перемещения равен:
|L| = √(h² + L²) = √(45² + 30²) = √( 2025 + 900) = √2925 ≈ 54,083 м.
- 15.05.2017 04:14