Визначити енергію та імпульс фотона з довжиною хвилі 300 нанометрів
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
- 10.12.2017 18:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
h - постоянная Планка
p=h/λ=6.6*10^-34/(3*10^-7)=2.2*10^-27 кг*м/с
==========================
- 11.12.2017 16:50