Помогите пж на якій глибені тиск морської води становитиме 2060
кПа ?прияняти g=10 H/Kг
- 03.08.2017 05:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
р=2060 кПа
g=10 H/кг
р(ро)1030 кг/м³
Знайти: h-?
p=pgh;
h= p / рg=2 060 000 / 1030×10=200 м.
2060 кПа=2 060 000 Па.
В-дь: h=200 м.
- 04.08.2017 18:00