На тіло масою 1 кг подіяла сила протягом 2 секунд, тіло змінило швидкість з 5 до 10 м/с . визначити модуль сили. Помогите❤❤
- 05.10.2017 10:34
- Физика
Ответы и объяснения 2
===
F=m*a
a=(v2-v1)/t
F=m*(v2-v1)/t=1*(10-5)/2=2.5 H
==========================
- 06.10.2017 07:19
t=2 с
v1=5 м/с
v2=10 м/с
F=?
Можно решить эту задачу двумя способами. Первый способ - через импульс.
p=mv
p1=mv1=1 кг * 5 м/с=5 кг*м/с.
p2=mv2=1 кг * 10 м/с=10 кг*м/с.
F=p/t=(p2-p1)/t=(10 кг*м/с - 5 кг*м/с)/2 с=5 кг*м/с / 2 с = 2,5 Н.
Второй - через ускорение.
a=(v2-v1)/t=(10 м/с - 5 м/с) / 2 с = 5 м/с / 2 с = 2,5 м/с2.
F=ma=1 кг * 2,5 м/с2=2,5 Н.
- 07.10.2017 21:50