З якою швидкістю треба кинути вниз м'яч з висоти 1 м, щоб після пружного удару о підлогу він підскочив на висоту 4 м?
- 10.06.2017 09:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
m*g*h1+m*v²/2=m*g*h2
v=√(2*g*(h2-h1))=√(2*10*(4-1))=7.75 м/с
============================
- 11.06.2017 02:41