Тіло підкидають вгору зі швидкістю 20м/с.Через який час після кидка воно опиниться на висоті 15м
- 18.05.2017 05:01
- Физика
Ответы и объяснения 1
1-1/4=4/4-1/4=3/4 (с)
ответ: через 3/4 с
- 19.05.2017 23:15