Людина масою 80 кг під час опускання ліфта тисне на підлогу з силою 640H.визначити прискорення ліфта і швидкість.якувін набере через 1 с після початку рухую.Срочно
- 20.05.2018 00:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
m*g-P=m*a
a=g - P/m=10 - 640/80=2 м/с2
v=a*t=2*1=2 м/с
===============================
- 20.05.2018 18:13