Терміново!!!! Даю 99 балів!!!
1) Людина прикладаючи певні зусилля, піднімає в повітрі гирю масою 15 кг. Визначити об"єм каменя, який людина підніме під водою, прикладаючи такі ж зусилля? Густина каменя 2500 кг/м³.
2) В алюмінієву кастрюлю масою 340 г налили 2,8 л води. Визначити тиск, який чинить кастрюля з водою на стіл, якщо діаметр дна каструлі 40 см.
- 26.01.2018 01:28
- Физика
Ответы и объяснения 1
Fтяг= mg-Fa
Fтяг=pgV-pв*g*V
V=Fтяг\(p-pв)*g=m\(p-pв)=15\1500=1\100=0,01 м3 - ответ
2) дано V=2,8 л p=1000 кг\м3 m=340г d=40cм P- ?
mв=p*V=1000*0,0028=2, 8 кг
m=2,8+0,34=3,14 кг
S=пR^2
P= mg\S=3,14*10\3,14*0,2*0,2=10\0,04=250 Па - ответ
- 27.01.2018 06:50