Тіло підкидають вгору зі швидкістю 20м/с , Через який час після кидка Воно опиниться на висоті 15 м
- 26.08.2018 00:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
5/20=1/4 (с)
1-1/4=4/4-1/4=3/4 (с)
ответ: через 3/4
- 26.08.2018 23:47