Під час спускання в шахту виявилося,що тиск повітря зріс на 42 мм ртутного стовпа.Яка приблизно глибина шахти?
- 15.09.2018 21:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
p1 = 42 мм рт. ст. | Розв'язування : При опусканні на кожні 10,5 —————————— м піднімається тиск на 1 мм рт. ст. З умови задачі h1 - ? відомо, що тиск повітря зріс на 42 мм рт. ст. Отже, глибина шахти становить h1 = 42 * 10,5 = 441 (м)
Відповідь: Глибина шахти приблизно становить 441 м.
- 16.09.2018 06:48