Мотоцикліст рухається вздовж осі ОХ,і рівняння руху його тіла має вигляд: х=15-8t+t².
1)визначте проекції початкової швидкості та прискорення мотоцикліста
2)Обчисліть координату тіла в момент часу t=5 с.
3) Напишіть рівняння швидкості мотоцикліста
4) Визначте швидкість мотоцикліста через 5с від початку спостереження
5)Визначте момент часу, коли мотоцикліст зупиниться
- 22.04.2018 15:11
- Физика
Ответы и объяснения 1
первая производная это скорость
уравнение скорости V= - 8+2t
начальная скорость Vo= - 8 м/с
Вторая - ускорение
a=2 м/с^2
2) х (5)=15-8*5+5² = 0
4) V(5)= - 8+2*5 =2 м/с
5) остановится когда скорость будет равна нулю
0= - 8+2t
t=8/2=4 секунды
Через 4 секунды тело остановится и начнет свое движение снова
- 23.04.2018 08:33