Три резистори 10, 20 і 12 Ом з'єднані паралельно. Напруга на кінцях цієї ділянки кола 24 В. Визначте силу струму в кожному резисторі, загальну силу струму в ділянці кола і опір ділянки кола.
- 14.09.2017 17:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
I1=U/R1=24/10=2.4A
I2=U/R2=24/20=1.2A
I3=U/R3=24/12=2A
Общий ток цепи
I=I1+I2+I3=2.4+1.2+2=5.6A
Общее сопротивление
Rob=U/I=24/5.6=4.3 Ом
- 15.09.2017 01:35