Визначте масу залізного дроту, площа поперечного перерізу якого 2 мм, опір 6 Ом?
- 18.07.2017 04:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
R=6 Ом
S=2 мм
p=0.10 Ом×м^2/м
Знайти:
L
------------
Розв'язання
R=p×L/S
Звідси L= R×S/p
L=6×2/0.10=120 м
--------
Відповідь: 120 м
- 19.07.2017 00:05