Визначити площу поперечного перерізу мідного провідника якщо його опір 0,2 Ом а маса 200г
- 23.03.2018 06:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
m=po1*V=po1*S*L
R=po2*L/S
L=m/(po1*S)=R*S/po2
S=√(m*po2/(po1*R))=√(0.2*1.7*10^-8/(8900*0.2))≈1.38*10^-6 м² (1,38 мм²)
===================================================
- 24.03.2018 19:08