Тіло кинуте вертикально вгору, впало на землю через 6 с. Яка початкова швидкість тіла? Яка найбільша висота підйому тіла?
- 10.03.2017 21:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
t=6c
Через 3с тіло досягло найбільшої висоти, швидкість на цьому етапі = 0
v=vo+gt
vo=v-gt
vo=0+10*3
vo=30м/с
S=vo*t+g/2*t²
S=30*3-5*9=45м
vo=30м/с, S=45м
- 11.03.2017 23:43