Фізика
Ви маєте 30 ламп, кожна з яких розрахована на напругу в 12 В. Як можна освітити ними приміщення, у якому є джерело струму з напругою 240 В? Чи можна використати не всі лампи?
- 03.07.2017 23:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
U/uл=N
N=240/12=20 шт.
ОТВЕТ К СЕТИ МОЖНО ПОДКЛЮЧАТЬ ГИРЛЯНДЫ МИНИМУМ ИЗ 20 ЛАМП КАЖДАЯ. ПОЭТОМУ 10 ЛАМП ОСТАНУТСЯ НЕИСПОЛЬЗОВАННЫМИ.
- 04.07.2017 22:56