Для вимірювання коефіцієнту тертя ковзання дерева по дереву провели експеремент:за допомогою динамометра рівномірно переміщували дерев'яний брусок по дерев'яній лінйці .Визначте за даними досліду коефіцієнт тертя ковзання ,якщо динамометр показував 1,2Н при масі бруска 400г.
- 12.12.2017 22:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=400 г= 0,4 кг
k (сорри, я не смог вставить эту букву) =
k=Fтер/N=Fтер/mg=1,2 Н / (0,4 кг * 10 Н/кг) = 0,3.
Відповідь: коефіцієнт тертя дорівнює 0,3.
- 13.12.2017 02:44