На мопед діє сила тяжіння,що дорівнює 0,39 кН.Визначити масу мопеда.
- 24.05.2018 18:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
Выразим из формулы массу: m=G/g = 0,39·1000 H / 9,81 м/с^2 = 39,755 кг.
- 25.05.2018 00:25