На яку глибину занурили тіло, якщо воно витримує тиск 150 КПК в воді
- 13.05.2017 05:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
p=150 кПа
р(ро)=1000 кг/м³
Найти: h-?
h=p / p(po) × g= 150 000 Па / 1000×10=15 м.
- 14.05.2017 15:17