Два резистори з опорами 6 Ом та 10 Ом з’єднані паралельно і знаходяться під напругою 32 В. Знайти загальний опір резисторів, сили струму в них та в нерозгалуженій частині кола.
- 26.09.2018 07:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
Iзаг =U/Rзаг=32в/3.75=8.533а струм в нерозгалуженій ділянці
Струм через опір: I1=U/R1=32в/6ом=5.33а
I2=U/R2=32в/10ом=3.2а
- 27.09.2018 23:56