До джерела струму, електрорушійна сила якого 4В, підключили резистор з опором 3,5Ом. Сила струму в колі становить 1 А. Знайдіть внутрішній опір джерела струму.
- 27.09.2018 18:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
I=E/(R+r)
r=E/I-R=4/1-3.5=0.5 Ом
=======================
- 28.09.2018 22:35