Біля підніжжя гори барометр показує 760мм.рт.ст а на вершині 722мм.рт.ст.Яка приблизно висота гори. ПЖ. СРОЧНО!!!!!!!
- 27.03.2018 08:37
- Физика
Ответы и объяснения 1
760 -722 = 38 * 12 = 456 метров
- 28.03.2018 08:07