Зображення на екрані кінескопа у телевізорах формується завдяки тому, що на внутрішню поверхню екрана потрапляє пучок електронів. Скільки електронів щосекунди потрапляє на екран кінескопа якщо сила струму в електронному промені кінескопа становить 80 мкА
- 19.10.2017 07:22
- Физика
Ответы и объяснения 1
t(час)=1 с
q= I*t= 80*10 y -6 степені * 1 = 80мкКл
N(кількість електронів)= q/e
e=1.6*10 у -19 степені
N= 80*10 у -6 / 1.6*10 у -19 = 50*10 у 13 степені
- 20.10.2017 11:52