Вольтметр призначений для вимірювання напруги до 30В мае опір 300 Ом.Який додатковий опір потрібно ввімкнути до вольтметра щоб можна було вимірювати напругу до 220 В?
- 09.04.2017 21:00
- Физика
Ответы и объяснения 1
I=U1/r=30/300=0.1A
Зная ток всей цепи найдем общее сопротивление для 220в
Rob=U2/I=220/0.1=2200 Ом
значить добавочное сопротивление
R=Rob-r=2200-300=1900 Ом или 1,9 кОм
- 01.01.1970 00:00