Для рівномірного руху горизонтальною дорогою до саней треба прикладати горизонтальну силу 200Н.Визначте масу саней,якщо коефіціенттертя між саньми і дорогою дорівнює 0,2
- 15.03.2018 13:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
μ = 0.2
g = 10H/кг
m - ?
--------------------
F = m·g·μ → m = F : (g·μ)
m = 200 : (10·0.2) = 100(кг)
----------------------
Ответ: 100кг
- 16.03.2018 12:53