Будьласка рішити таку задачу: який шлях може проїхати автомобіль після заправки пальним якщо на кожні 100 кілометрів шляху він витрачає 10 кг бензину А ємність паливного бака 60 літрів густина бензину 710 кг на метр кубічний. Даю 25 балів
- 22.03.2017 02:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=V*q=0.06*710=42,6 кг
запишем пропорцию для нахождения количества километров за полный бак с массой 42,6 кг
100/10=Х/42,6
Х=100*42,6/10=426 км
- 23.03.2017 15:59