У результаті ряду альфа- і бетта- розпадів з ядра U238/92 утворилося ядро Pb206/82. Визначте кількість бетта- розпадів.
- 17.07.2018 02:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
розділимо 32 на 4 щоб дізнатися скільки альфа розпадів має відбутися:32/4 = 8 8 альфа-розпадів. в результаті 8 альфа-розпадів Зарядове число зменшиться на 16:92 - 16 = 76Скільки бета-розпадів має відбутися щоб збільшити Зарядове число з 76 до 82:82 - 76 = 6 6 бета-розпадів
Відповідь: 8 альфа-розпадів, 6 бета-розпадів.
- 18.07.2018 13:58