Об’єм приміщення дорівнює 50м3 . Визначити різницю у масі повітря, що заповнює це приміщення при температурах 0оС та 40оС. Тиск повітря вважати нормальним атмосферним. Молярна маса повітря 0,029 кГ/моль.
- 08.03.2017 15:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
T1=t1+273=0+273=273K
T2=t2+273=40+273=313K
Найдем начальную массу воздуха:
PV=RT1*m1/M
m=PVM/RT1=10^5*50*0.029/8.31*273=(приблизительно)63.9кг
теперь массу воздуха при 40 С
PV=RT2*m2/M
m2=PVM/RT1=10^5*50*0.029/8.31*313=(приблизительно)55,7кг
Ответ: масса воздуха уменьшится на 8,2 кг
- 09.03.2017 04:12