Вантаж підвісили на пружині жорткістю 400Н\м . при цьому довжина пружини збільшилась на 15 см. Визначте масу вантажу
- 11.05.2018 00:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
F=m*g=k*x
m=k*x/g=400*0.15/10=6 кг
=======================
- 12.05.2018 09:12