Дружина під дією вантажу масою 5 кг здійснюється 45 коливань за 90 сек. знайдіть жорсткість пружини
- 21.09.2017 18:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
T=t/n=90/45=2 c (период)
T=2*π*√(m*k)
k=m*(2*π/T)²=5*(2*3.14/2)≈49.3 Н/м (≈50 Н/м)
=================================
- 22.09.2017 23:28